Szanowni Państwo,

w związku z obowiązującym na terenie całej Polski stanem epidemii oraz rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, uprzejmie informujemy, że do odwołania posiedzenia Rady Nadzorczej SMB „Imielin" będą się odbywały w trybie zdalnym, z wykorzystaniem środków do porozumiewania się na odległość. Informacje o nadchodzących posiedzeniach wraz z ich porządkiem obrad, a także zatwierdzone protokoły z wcześniejszych posiedzeń są dostępne dla członków SMB „Imielin" na stronie https://smbimielin.pl/w odpowiednich zakładkach, po zalogowaniu się do panelu członkowskiego.

Informujemy, że dyżury członków Rady Nadzorczej SMB „Imielin" najczęściej będą prowadzone w formie telefonicznej.

Członkowie SMB „Imielin", którzy chcieliby skorzystać z dyżuru, powinni przed jego rozpoczęciem skontaktować się z Działem Organizacyjnym (tel. 22 644 66 06, adres e-mail: organizacyjny@smbimielin.pl). Jednocześnie przypominamy o możliwości kontaktu z Radą Nadzorczą SMB „Imielin" mailowo, pod adresem rada.nadzorcza@smbimielin.pl.

Kalendarz dyżurów członków Rady Nadzorczej SMB „Imielin” w sprawie skarg i wniosków dostępny jest dla członków Społdzielni po zalogowaniu w zakładce Spółdzielnia/Rada Nadzorcza.