W piątek, 27 sierpnia, w Domu Kultury SMB „Imielin” do późnych godzin wieczornych wybrzmiewały najbardziej znane rockowe covery, nie zabrakło również specjalnie na tę okazję przygotowanego utworu.

Uczestnicy warsztatów „Rockowe iM Granie” przez kilka dni ćwiczyli swoje umiejętności pod kierunkiem doświadczonych instruktorów: Waldemara Bieniaka, Zbigniewa Bieniaka, Rafała „Rogala” Rogulskiego, Andrzeja Potęgi i Dariusza Świechowskiego. W trakcie zajęć utworzone zostały zespoły, które przygotowały finałowy występ. Piątkowy wieczór i scena DK należały do młodych miłośników rocka. Zgromadzona publiczność wysłuchała największych przebojów m.in. Republiki, Red Hot Chili Peppers, Metalliki i Nirwany.

Koncert swoją obecnością uświetnili przedstawiciele Komisji Kultury Urzędu Dzielnicy Ursynów: Olga Górna – przewodnicząca i Robert Wojciechowski. Nie mogło zabraknąć również reprezentantów naszej Spółdzielni, która od lat udostępnia przestrzeń dla warsztatów – Zastępcy Prezesa ds. eksploatacyjno-technicznych Tomasza Roślika i Zastępcy Przewodniczącej Rady Nadzorczej Antoniego Pomianowskiego. Goście honorowi odebrali z rąk pomysłodawczyni, organizatorki i jednocześnie dobrego ducha iM Rock Sceny Małgorzaty Wiercińskiej podziękowania. Sami wręczyli dyplomy honorowe uczestnikom warsztatów.

iM Rock Scena ma długą historię. Od 1998 roku jest miejscem, w którym wykluwają się młode talenty, nawiązują przyjaźnie i tworzą zespoły. To nie tylko możliwość szkolenia umiejętności technicznych, ale również niezapomniane doświadczenia dla wszystkich tych, którzy kochają rocka. Do zobaczenie na kolejnych warsztatach w DK SBM „Imielin”!

https://www.facebook.com/groups/iMRockScena