Już w najbliższy poniedziałek, 21 listopada rozpoczyna się kulturalne święto ursynowskich seniorów, które potrwa do 26 listopada. Urząd Dzielnicy Ursynów przygotował liczne atrakcje: wycieczkę zabytkowym „ogórkiem”, operetkę „Zemsta Nietoperza”, pokaz klasyków kina hollywoodzkiego z niezapomnianymi gwiazdami, spotkanie z reporterem Piotrem Lipińskim czy koncert piosenek żeglarskich.
Jak co roku nasza Spółdzielnia angażuje się w święto trochę starszych mieszkańców Ursynowa. W Domu Kultury „Imielin” przy ul. Dereniowej 6 24 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się wyjątkowy koncert „Od La Scali do Piwnicy Pod Baranami” z udziałem Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego. Artyści wykonają utwory kompozytorów związanych z legendarną Piwnicą pod Baranami, a będą im akompaniować Konrad Mastył - fortepian oraz Michał Chytrzyński - skrzypce. Wstęp wolny. Zaproszenia będzie można odbierać od 22 listopada od godz. 15:00 w DK „Imielin” przy Dereniowej 6.
W sobotę 26 listopada Tydzień Seniora na Ursynowie zakończymy w naszym Domu Kultury wernisażem prac uczestników warsztatów Pracowni Plastycznej dla Seniorów w Klubie A4. „Szkice Warszawy” będzie można podziwiać, słuchając grupy muzycznej seniorów z DK „Imielin”. Start godz. 17:00. Wstęp wolny.

Autor grafiki: UD Ursynów